Warszawa Kraków Rumia Gdańsk Bytów Elbląg Kwidzyn Złocieniec Szczecin Poznań Łódź Wrocław Jelenia Góra Zamość Dąbrowa Górnicza Chrzanów Limanowa Sopot Zielona Góra Jastrzębie-Zdrój Rzeszów CPBzM

O Akcji

25 lokaizacji - 1 cel: pokazać Wam czym jest bieg na orientację! Zobacz, jak to robimy! 

Jak biegać na orientację?

Nie jest to trudne, a sprawia mnóstwo frajdy! Zobacz nasz mini-przewodnik po BnO. 

Co dalej?

Zobacz jakie masz możliwości, jak już złapiesz bakcyla biegu na orientację! 

Aktualności

Dąbrowa Górnicza w gotowości

Ważną rolę w powodzeniu akcji odgrywają mniejsze miejscowości. W zeszłym roku do grona organizatorów Cała Polska biega z mapą dołączyła Dąbrowa Górnicza. Również i w tym roku będzie można spróbować swoich sił w biegu na orientację w Parku Hallera. Dla uczestników przygotowano dwie trasy: łatwą „Rodzinną” - dla początkujących i „Open” - dla indywidualnych biegaczy.  Młodzież Gimnazjum nr 9 w Dąbrowie Górniczej udzieli nowicjuszom rad jak czytać mapę oraz w jaki sposób potwierdzać  punkty, czyli w ekspresowym tempie przedstawi zasady biegu na orientację.

Nie bój się, że kondycja jeszcze „wiosenna” i wiek podeszły albo nieletni. Najważniejsze, aby nie zgubić się na parkowych ścieżkach. Czas odkurzyć swoje wygodne buty i odkryć Park Hallera na nowo - mapy czekają! Szczegóły w odpowiedniej zakładce. Zapraszamy.

 

Organizatorzy i Partnerzy

 
 
 

Facebook CPBzM

Facebook zielonysport.pl

Facebook WOD