Warszawa Kraków Rumia Gdańsk Bytów Elbląg Kwidzyn Złocieniec Szczecin Poznań Łódź Wrocław Jelenia Góra Zamość Dąbrowa Górnicza Chrzanów Limanowa Sopot Zielona Góra Jastrzębie-Zdrój Rzeszów CPBzM

O Akcji

24 miasta - 1 cel: pokazać Wam czym jest bieg na orientację! Zobacz, jak to robimy! 

Jak biegać na orientację?

Nie jest to trudne, a sprawia mnóstwo frajdy! Zobacz nasz mini-przewodnik po BnO. 

Co dalej?

Zobacz jakie masz możliwości, jak już złapiesz bakcyla biegu na orientację! 

Aktualności

Wielka siła mniejszych miast

Nie ma co do tego wątpliwości. Niezwykle istotną rolę podczas tegorocznej akcji odegrają mniejsze miasta. To właśnie w ich dużej ilości tkwi nasza siła. Gdzie padnie rekord frekwencji? - Zobaczymy.
 
Co słychać w Jastrzębiu Zdroju?
W Jastrzębiu-Zdroju akcja odbędzie się po raz pierwszy. Specjalnie z tej okazji przygotowano nową mapę Kąpieliska przy ul.Witczaka, na którym początkujący, pod okiem instruktorów orientacji sportowej, zdobędą pierwsze szlify i otrzymają na początek solidną "Rozgrzewkę" czyli prosty bieg na orientację po zakamarkach kąpieliska. Ten bieg będzie preludium przed wyruszeniem do Parku Zdrojowego w celu samodzielnego pokonania łatwej, prowadzonej alejkami, trasy "Debiut". Ci, którym spodoba się bieganie z mapą i poczują niedosyt, będą mogli sprawdzić się na trudniejszej trasie "Sportowej", która odkryje prawdziwe uroki orientacji.

Szczegóły odnośnie poszczególnych imprez znajdują się w zakładce Miasta.
 

Organizatorzy i Partnerzy

 
 
 

Facebook CPBzM

Facebook zielonysport.pl

Facebook WOD