Warszawa Kraków Rumia Gdańsk Bytów Elbląg Kwidzyn Złocieniec Szczecin Poznań Łódź Wrocław Jelenia Góra Zamość Dąbrowa Górnicza Chrzanów Limanowa Sopot Zielona Góra Jastrzębie-Zdrój Rzeszów CPBzM

O Akcji

25 lokaizacji - 1 cel: pokazać Wam czym jest bieg na orientację! Zobacz, jak to robimy! 

Jak biegać na orientację?

Nie jest to trudne, a sprawia mnóstwo frajdy! Zobacz nasz mini-przewodnik po BnO. 

Co dalej?

Zobacz jakie masz możliwości, jak już złapiesz bakcyla biegu na orientację! 

Aktualności

Miasto The World Games 2017 świętuje WOD!

Wrocław świętuje World Orienteering Day dwuetapowo. Rano odbywają się zawody dla młodzieży szkolnej z wrocławskich szkół. Zawody te są podsumowaniem 3-letniego projektu "Orientuj się", podczas którego uczniowie wrocławskich szkół mieli okazję poznać bieg na orientację w trakcie lekcji z wychowania fizycznego. W ciągu 3 lat w projekcie wzięło udział prawie 16000 uczniów (z 695 klas) z 72 szkół (projekt objął 65% wszystkich Szkół Podstawowych i Gimnazjów we Wrocławiu).

Zawody są połączone z konferencją prasową, na której przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Orientacji Sportowej podsumują projekt. Poza tym, przez cały ranek można słuchać relacji na żywo z zawodów w Radio Gra Wrocław 95,1.

Drugi etap to Zielony Wrocław, zawody otwarte dla wszystkich chętnych. W sumie spodziewamy się około 500 startujących. Bądź jednym z nich i dołącz do nas w Parku Wschodnim we Wrocławiu od godz. 18!

 

Organizatorzy i Partnerzy

 
 
 

Facebook CPBzM

Facebook zielonysport.pl

Facebook WOD